Алкогольні напої з абрикосів в домашніх умовах

Міцні й солодкі напої з абрикосів в домашніх умовах. Правила зброджування і настоянки алкогольних напоїв з абрикосів

Алкогольні напої з абрикосів в домашніх умовах

Абрикосівка – знайоме слово? А воно описує безліч напоїв різної міцності і технології приготування. Абрикос настільки популярний у виноробів завдяки своєї соковитості, солодощі, хорошою «податливості» до інших смакових компонентів напоїв.

Ці фрукти – улюблений наповнювач для крем-лікерів і низкоградусных наливок. Їх м’якоть настоюють на спирту і самогоні, з ядерець готують віддушки і навіть роздроблену шкаралупу кісточок використовують як наповнювач фільтрів для очищення при домашньої перегонці.

Алкогольні напої з абрикосів в домашніх умовах – загальні принципи приготування

• Для слабоалкогольних і міцних спиртних напоїв з абрикосів у домашніх умовах слід брати тільки добре визрілі плоди абрикосів. Вони не повинні бути червивими, з м’якою, але не пошкодженою гнилизною, м’якоттю.

• Плоди, перед використанням настоянки, лікери і т. п. обов’язково добре промивають і видаляють кісточки. Як правило, використовують тільки свіжі абрикоси. Їх розрізають на половинки, ріжуть шматочками або перебивають блендером в пюре. Все залежить від способу приготування алкогольного або спиртного напою.

• З свіжих абрикосів можна приготувати як легкі алкогольні напої – всілякі коктейлі для разового вживання, так і більш «важкі» – лікери, самогон і настоянки.