Ачма з лаваша з сиром

Ачма з лаваша з сиром – так, так, так! Легше немає пирога! Рецепти та складання ачма з лаваша з сиром

Ачма з лаваша з сиром

Ачма – грузинський сирний пиріг, який своїм ароматом зведе з розуму будь-якої людини. Класична технологія досить складна, вимагає замісу тіста, але є ж лаваш!

З ним приготування ачма спрощується, при цьому смак пирога залишається таким же гідним. Цікаво виходить, грузинський пиріг з вірменського лаваша.

Але ми ще не на таке здатні!

Ачма з лаваша з сиром – загальні принципи приготування

Лаваш для приготування сирного пирога використовується тонкий, тобто вірменський. Приблизна кількість аркушів зазвичай вказується в рецептурі. Але розмір коржів може бути різний, тому краще купувати з невеликим запасом.

Для начинки використовується сир, рідко поодинці. Часто до нього додають зелень, часник, сир, є навіть рецепти з картоплею та м’ясом, можна подивитися трохи нижче. Завжди ачма готується з заливкою, яка робить випічку особливої, єдиної, соковитою.

Приблизний склад заливання:

• кефір або інший молочний продукт;

• яйця;

• сіль.

Пиріг збирають шарами. Як правильно його сформувати з лаваша можна подивитися в рецептах нижче. Верх зазвичай поливають залишками кефірної бовтанки, посипають шматочками вершкового масла. Випікають ачма найчастіше в духовці. Оптимальна температура 180, в середньому час приготування коливається від півгодини до 45 хвилин. Все залежить від кількості шарів і види начинки.