Желейний торт з бісквітом

Торт желейний з бісквітом – ніжна свіжість! Торт желейний з бісквітом і ягодами, вершками, фруктами, сиром, сметаною

Желейний торт з бісквітом

Торт желейний з бісквітом підкорить серця всіх ласунів. Повітряний бісквіт, просочений ніжним кремом, у поєднанні з легкою желейної прошарком дозволяє отримати в міру солодкий і ніжний десерт.

Торт желейний з бісквітом – основні принципи приготування

Основою для торта є бісквітні коржі. Напевно, кожна господиня знає, як приготувати бісквіт. Для молодих господинь, які ще жодного разу не стикалися з приготуванням тортів, ми нагадаємо, як правильно випікати коржі. Класичний бісквіт готують з яєць, цукру і борошна. Для цього охолоджені яйця розбивають і відокремлюють білки від жовтків. Білки збивають в щільну піну. Потім, не припиняючи збивати, поступово всипають цукор і по одному вводять жовтки. Дуже важливо, при збиванні переміщати міксер тільки в одному напрямку. Інакше тісто осяде, і бісквіт не вийде. В кінці просівають борошно і збивають, знизивши швидкість.

Желейний шар готують на основі фруктових соків, сметани або вершків. Можна зробити в окремому посуді фруктове желе різних кольорів, потім нарізати його і додати вершкове або сметанне желе. Вийти не просто смачний желейний шар, але і красивий. Крім цього, в желе додають шматочки фруктів або ягоди.

Щоб бісквіт не вийшов сухим, її просочують сиропом, або кремом.

Прикрашають торти шоколадною глазур’ю, фруктами або горіхами.