Желе з сметани

Желе з сметани – балуємося корисними солодощами! Рецепти сметанних желе з ваніліном, какао, фруктами, сиром, шоколадом

Желе з сметани

Желе з сметани – приголомшливий десерт, для приготування якого знадобиться мінімальний набір продуктів.

За смаком ласощі ні в чому не поступається купівельними тортів і тістечок, а виграє багато в чому.

Сметанне желе швидко готується, містить натуральні продукти, недороге і дуже корисне. А ще існує маса варіантів десерту, тому він ніколи не набридне!

Желе з сметани – загальні принципи приготування

Для приготування желе використовується сметана будь-якої жирності. Важливо, щоб вона не була занадто кислим. Чим свіже продукт, тим краще буде десерт. Для солодощі додається цукор або пудра. В дієтичні десерти можна покласти замінники: натуральні або штучні. Якщо використовується цукровий пісок, то суміші потрібно дати постояти для розчинення крупинок. Сметану з пудрою можна використовувати відразу після з’єднання інгредієнтів.

Желатин для десерту можна використовувати порошковий або листовий. Найчастіше перший варіант, так як він більш доступний, його легше дозувати, саме він вказується в більшості рецептів і не потрібно перераховувати кількість на аркуші. Желатин заздалегідь замочується в рідини, кількість якої також враховується в рецептурі. Якщо використовується швидкорозчинний продукт, то для набухання достатньо 10 хвилин. Для звичайного желатину потрібно не менше півгодини. Набряклий продукт нагрівають для розчинення крупинок, але ні в якому разі не кип’ятять.

Що ще можна додати до сметанне желе: фрукти і ягоди, шоколад і какао, молоко, сир, горіхи, кокосову стружку. Для аромату кладуть ванілін, корицю, сиропи, екстракти, цедру.