Макарони в мультиварці

Як приготувати макарони в мультиварці – всі секрети. Макарони в мультиварці з фаршем, по-флотськи, під соусом, з сиром

Макарони в мультиварці

Макарони з фаршем – просте і ситне блюдо для всієї родини.

В мультиварці макарони виходять саме такими, якими мають бути, і не перетворяться на кашу. Способів приготування цієї страви багато, і навіть найвимогливіші гурмани знайдуть рецепт на свій смак.

Як зварити макарони в мультиварці – основні принципи приготування

Макарони в мультиварці по-флотськи – найпопулярніша страва з макаронів з фаршем. Як зварити макарони в мультиварці, щоб вони не перетворилися на кашу? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся зі статті.

Для цієї страви підійдуть будь-які макаронні вироби. Головне, щоб вони були високої якості і добре тримали форму. Макарони відварюють до стану «аль денте», відкидають на друшляк і залишають, щоб стекла вода. Ні в якому разі не промивайте! Макарони хорошої якості цього не вимагають.

Фарш може бути будь-який: свинячий, змішаний, яловичий або курячий. Головне, щоб він не був крупного помелу.

Мультиварку запускають в режим «смаження». Розігрівають в ній масло і обсмажують до рум’яності цибулю, постійно перемішуючи. Потім викладають м’ясний фарш, перемішують і продовжують смажити до готовності. Тепер макарони з’єднують з фаршем і тримають в режимі «підігрів» хвилин десять.

Макарони можна засипати і сирими. В такому випадку все заливають водою, щоб її рівень був на сантиметр вище макаронів, перемішують і готують в режимі гасіння 15 хвилин, після чого залишають на п’ять хвилин в режимі «підігрів».

Страву можна урізноманітнити, додавши в нього сир, овочі, або приготувавши макарони з соусом. Тепер ви знаєте, як приготувати макарони в мультиварці. Вибирайте будь-який з наведених нижче рецептів, і сміливо експериментуйте.