Заварний крем на жовтках

Заварний крем на жовтках – це смачно! Кілька варіантів заварного крему на жовтках і десертів з них: пирогів і мусів

Заварний крем на жовтках

Заварний крем на жовтках виходить ніжним і смачним. Єдиний мінус такого крему, що з нього можна зробити декор, так як він не дуже довго тримає форму.

Заварний крем на жовтках і десерти з них – основні принципи приготування

Завдяки жовтків заварний крем набуває приємний жовтий колір. Заварний крем на жовтках готують з маслом або без нього. Взагалі рецептів цього крему багато. Борошно можна замінити крохмалем. Для аромату і смаку крем додають сік або цедру цитрусових, ваніль. Класичний крем готують з вершковим маслом. Але якщо ви хочете отримати більш легкий десерт, його можна приготувати і без нього. Заварний крем варять на молоці або вершках.

Молоко вилити в каструлю і доводять до кипіння. Потім знімають з плити і охолоджують до теплого стану. Жовтки поміщають в окремий посуд. Борошно перемішують з цукром. Починають перетирати жовтки, поступово підсипаючи суху суміш. Повинна вийти однорідна маса без грудок. Тепер потроху вливають тепле молоко і перемішують. Отриману суміш переливають в каструлю і варять на невеликому вогні, постійно перемішуючи дерев’яною лопаткою, поки крем не стане густим.

Крем використовують для тортів, еклерів, або готують з них легкі і смачні десерти.