Горохова каша в мультиварці

Горохова каша в мультиварці – їжа силачів і багатіїв! Старі і нові рецепти горохової каші для мультиварки

Горохова каша в мультиварці

Горохова каша – стародавнє блюдо, яке було присутнє на столі багатіїв, російських богатирів, їм же тамували голод бідняки і кріпаки. Все залежало від добавки, яку додавали в горох. Каша могла бути простою, її варили на звичайній воді з сіллю, додавали овочі. Благородні страви готували з м’ясом, копченостями, різними делікатесами. Яку зваримо в мультиварці?

Горохова каша в мультиварці – загальні принципи приготування

Для каші краще використовувати лущена, можна подрібнений горох. Така форма продукту скорочує час приготування. Також здорово прискорює процес попереднє замочування. Горох заливають тільки холодною водою, витримують до набухання і м’якості, потім рідину видаляють, переміщують горох у каструлю і заливають чистою водою. На склянку сухого гороху йде 4 склянки води. Якщо боби розбухли, то досить 2-2,5 склянок.

В мультиварці кашу можна готувати на різних програмах, але ідеально підходить режим «Гасіння». Страва з гороху повільно розварюється, виходить смачним і насиченим. Тривалість варіння від години до двох. Але багато в чому залежить від самого гороху. Бувають сорти, які дуже швидко розварюються. Але зустрічається горох, який і після двох годин варіння залишається скляним.