Заварний крем на молоці

Заварний крем на молоці – для тортів, тістечок і просто на десерт. Приклади простих і шикарних варіантів заварного крему на молоці

Заварний крем на молоці

Кому не хотілося в дитинстві, щоб тістечко складалося тільки з крему?!

Або потягти потихеньку у бабусі миску, повну неймовірного ласощі!

Або щоб Дід Мороз, або чарівник у блакитному вертольоті… Стоп!

А що нам заважає просто взяти і приготувати смачний десерт, та в будь-яких кількостях?

Помножити кількість продуктів на два або десять, напевно, зможе кожен!

Заварний крем на молоці – загальні принципи приготування

• Приготування будь-якого заварного крему на молоці грунтується на тривалому або швидкому прогріванні молочної суміші. Тривале прогрівання (заварювання) проводять на водяній бані, для більш швидкого використовують плиту.

• Всі сипучі складові змішують з молоком у певній послідовності і прогрівають до тих пір, поки поступово густеющая маса не придбає потрібну консистенцію. Основний критерій готовності – кремова маса, по густоті нагадує дуже густу домашню сметану.

• Для приготування заварних кремів потрібно брати тільки свіже і нежирне коров’яче молоко. Несвіжий продукт під час заварювання може створожиться, а при використанні надмірно жирного молока пригорить.

• Зазвичай заварні креми ароматизують додаванням різних харчових ароматизаторів. Найчастіше для цього використовують ванілін, корицю або коньяк.

• Креми, приготовані за «заварним» рецептами використовують для промазування коржів в різних видах тортів, як начинку для різних тістечок: еклерів, трубочок і пр. з ними нерідко випікають булочки. Дуже часто заварені на молоці креми подають як десерт до млинців, печінкою або іншої солодкої випічки.