Парений гарбуз

Парений гарбуз: на плиті, в духовці, мультиварці, пароварці. Парений гарбуз з цукром, медом, часником, курагою і яблуками

Парений гарбуз

Помаранчевий гарбуз – джерело багатьох корисних речовин. Щоб максимально зберегти їх, овоч краще не варити й смажити, а парити, тобто готувати на пару. Принадність у тому, що гарбузове шматочки не будуть ні водянистими, ні занадто жирними. Відсутність корочки – це теж плюс для здоров’я. Нехай не так смачно, зате абсолютно безпечно.

Парений гарбуз можна їсти як самостійне блюдо (наприклад, з часником, сіллю і зеленню), робити на її основі прості пюре або смачні десерти, додавати в тісто для домашньої випічки. Гарбуз володіє ніжним ароматом і добре поєднується з фруктами, горіхами, овочами, крупами.

Парений гарбуз – загальні принципи приготування

Готувати парений гарбуз дуже просто. Від овоча потрібно відокремити потрібний шматок, обмити його, обсушити. Нарізати гарбуз на часточки-смужки, кубики або довільні шматочки. Шкірку можна зрізати або залишити (з пареного гарбуза вона знімається дуже легко).

Для приготування страви підійде будь-який посуд. Це може бути звичайна каструля, духовка, пароварка, мультиварка. Суть в тому, щоб шматочки овоча піддавалися впливу гарячої водяної пари, а вже як це зробити – вирішує сама господиня.

Готується гарбуз дуже швидко. Буквально через півгодини, який би спосіб готування ні вибрала господиня, скибочки будуть готові.