Єгипетський пиріг із заварним кремом

Єгипетський пиріг із заварним кремом – він такий солодкий! Рецепти класичних і ледачих єгипетських пирогів із заварним кремом

Єгипетський пиріг із заварним кремом

Солодкий єгипетський пиріг – це не зовсім звичайна випічка. Вона відрізняється великою кількістю начинки із заварного крему, ніжним листковим тестом і чудовим ароматом. При цьому для приготування потрібні найпримітивніші інгредієнти.

Єгипетський пиріг із заварним кремом – загальні принципи приготування

Тісто для єгипетського пирога використовується дріжджове, але листкове. Насправді воно не вимагає численних раскатываний і технологія проста до непристойності. Замішують його зазвичай на молоці, але зустрічаються рецепти і на воді, один з них є нижче. Зовсім ледачі пироги можна робити з листкового тіста, але воно також повинно бути дріжджове.

Крем для начинки використовується заварний. У ньому не можна замінювати молоко водою, так як смак від цього сильно постраждає. Крім молока додається цукровий пісок, жовтки, ваніль. Для згущення маси використовується борошно або крохмаль. Нижче є рецепти єгипетських пирогів з шоколадним кремом, вершковим і інші цікаві варіанти. Пироги роблять завжди закриті з начинкою посередині, випікають в духовці.