Вуха в мультиварці

Чудове перше блюдо – вуха в мультиварці. Рецепти приготування юшки в мультиварці з червоної і білої риби

Вуха в мультиварці

Мультиварка – підмога господині на кухні.

У ній можна приготувати безліч прекрасних страв смачніше, ніж на плиті, і вуха в мультиварці – найкращий тому доказ.

Загальні принципи приготування юшки в мультиварці

Як не люблять жінки свою помічницю, багато хто думає, що для супу вона не годиться. І марно. Як і багато заправні супи, вуха в мультиварці виходить просто відмінною за рахунок того, що вона не стільки вариться, скільки гаситься, мліє, немов у печі. Це робить смак і аромат страви особливо насиченими.

Вуха – старовинна страва, існує багато її видів. Справжня вуха – це суп з риби з цибулею, нічого додавати не треба. Але зараз ми доповнюємо складу страви різними продуктами: кладемо в юшку в мультиварці морква та інші коренеплоди, зелень, картопля, крупи і так далі. Всі ці добавки привносять у смак юшки в мультиварці щось своє.

У кожної господині, звичайно, є свій улюблений рецепт, але і наша добірка, пропонуючи різні варіанти приготування супу, ймовірно, буде корисна.

Багато, наприклад, залежить від вибору риби. Вуха в мультиварці, зварена з окунів та іншої некрупною річкової риби, значно відрізняється за смаком від тієї, що зварена з голів сьомги.

Прийнято використовувати для приготування страви всі частини риби, в тому числі і те, що залишилося при готуванні другого.

Збираючись готувати юшку в мультиварці, спочатку треба промити й оглянути рибу, впевнившись, що вона доброякісна. Потім почистити тушки, обрізати голову і плавники. З голів видалити очі і зябра. Це треба зробити дуже ретельно, щоб не зіпсувати смак юшки в мультиварці.

Якщо дрібна рибка і вона повністю йде на юшку, її вже пора класти в холодну воду і готувати близько години з використанням програми «Гасіння». Якщо ви збираєтеся готувати юшку з частини великої рибини (припустимо, лосося), треба відокремити голову (і, природно, почистити, як зазначено вище), плавці (їх треба прямо вирізати, зрізати тверду частину, інше), хвіст. Якщо ви збираєтеся з частини тушки вирізати для іншої страви філе, що залишилися кістки і шкіру теж слід використовувати в юшку. Всі ці частини покласти в чашу мультиварки з холодною водою і варити близько години.

Потім ретельно процідити бульйон, голови та інші виварені частини дрібних рибок віддати кішкам (що стосується голови і хвоста лососевих риб, то їх багато люблять їсти самі), а бульйон повернути в чашу.

Тепер вже в гарячий бульйон треба покласти хороші шматочки риби, бажано без кісток, і те, що хочете додати: картоплю, крупу, коріння та інше. Готувати юшку в мультиварці хвилин 30.

Включити режим «Підігрів» і потомити вуха ще з півгодинки.

Якщо передбачається, що є страва будуть діти або літні люди, краще і після варіння «основний» риби знову процідити бульйон, а потім вже додавати картоплю та інше. Рибу ж розібрати окремо і покласти вже в тарілку, переконавшись у відсутності кісток.

До вусі добре подати розтягаї з рибою.