Вівсяна каша з яблуками

Вівсяна каша з яблуками – дієтична смакота! Готуємо вівсяну кашу з яблуками, медом або бананом, на молоці і на воді

Вівсяна каша з яблуками

Вівсянка хороша в будь-якому виконанні.

Готується вона на воді або на молоці, пішли в хід грубі, або «швидкі» пластівці. А додавати до неї можна ну майже все, що душа забажає, або що завалялося в холодильнику.

Звичайно, для приготування особливо смачного страви, доведеться підбирати продукти з розрахунком, оцінюючи і смак, і користь кінцевого страви.

Яблучний варіант вівсянки відповідає цим вимогам повною мірою.

Вівсяна каша з яблуками – загальні принципи приготування

• Вівсяну кашу варять у каструлі на плиті, готують в духовці або мультиварці. Для швидкого приготування використовують мікрохвильову піч, а іноді таку кашку готують і без варіння, запарюючи окропом.

• Вівсяну кашу з яблуками можна приготувати на воді, молоці або їх суміші. Іноді молоко змішують не з водою, а з освітленим яблучним соком.

• У більшості випадків використовують пластівці, призначені для швидкого приготування або «Геркулес». Для запарювання краще брати пластівці, призначені для приготування без варіння. У будь-якому випадку треба уважно ознайомитися з інструкцією на упаковці, в якій точно вказується час приготування.

• Сорти яблук підбирають згідно своїм смаковим уподобанням. Якщо не любите солодку кашу, візьміть кисло-солодкі яблучка. Фрукти очищають або залишають з шкіркою, обов’язково видаляють жорсткі перегородки з насінням і подрібнюють. Плоди нарізають часточками, невеликими кубиками або подрібнюють на дрібній тертці. Яблука додаються як сирими, так і тушкованими, закладають їх у процесі приготування або у вже готову вівсяну кашу.

• Нерідко кашку збагачують іншими продуктами або фруктами. В неї, крім яблук, можна додати банани, сухофрукти або мед. Ароматизують вівсянку корицею або ваніллю, кому як подобається, і обов’язково присмачують гарячу кашку вершковим маслом.