Дитяча картопляна запіканка з фаршем в духовці – різноманітить раціон! Кращі рецепти дитячих картопляних запіканок

Дитячий раціон повинен бути корисним, але не нудним. З одних і тих же продуктів можна готувати найрізноманітніші страви. Проста картопля легко перетвориться в чудову запіканку, а м’ясо стане ситної і смачною начинкою. Тут зібрані різні рецепти картопляних запіканок для дітей різного віку.

Дитяча картопляна запіканка з фаршем в духовці – різноманітить раціон! Кращі рецепти дитячих картопляних запіканок

Дитяча картопляна запіканка з фаршем в духовці – загальні принципи приготування

Дитячі запіканки зазвичай готують із картопляного пюре, сирої овоч використовують рідко. Небажано використовувати раніше зроблене блюдо для обіду. Таке пюре зазвичай має рідковату консистенцію, можна тільки все зіпсувати. Але зручно відразу зварити картоплю на обід і вечерю, відкласти частину і пом’яти без рідини.

Для начинки дитячої картопляної запіканки з духовки потрібен фарш. Причому можна використовувати перекручене сире або вже варене м’ясо. У дитячому харчуванні використовують нежирні сорти. Зазвичай це яловичина, але в домашніх умовах може додавати кролик, курка, індичка.

Що ще може бути в запіканці:

· свіжі або заморожені овочі;

· яйця;

· молоко;

· вершкове масло;

· сухарі.

Ці інгредієнти можуть додаватися в начинку або картоплю. Все залежить від рецепту. Спеції додають рідко, досить тільки присолити продукти, але можна ввести трохи зелені, солодкої меленої паприки, часник. Так як зазвичай використовуються варені продукти, страву в духовці запікається не дуже довго, в середньому півгодини.

У дитячих садках до запіканці готують соус на основі томатної пасти, сметани, їм поливають порізане шматочками блюдо. Рецепт можна знайти нижче. Але далеко не всім дітям за смаком поливу, це потрібно враховувати.