Вітамінний салат з моркви

Вітамінний салат з моркви: смак і користь простої їжі. Рецепти вітамінного салату з моркви: десертного або закусочного

Вітамінний салат з моркви

Безумовно, овочі і фрукти – головні постачальники вітамінів.

Але, часто піклуючись про корисну їжу, і, навіть при постійній турботі про присутність в раціоні харчування вітамінних продуктів, люди не завжди замислюються про способи приготування, наприклад, вітамінного салату з моркви або інших овочевих страв.

Скільки корисних вітамінів залишається в тому ж яблуці, після того як його очистили і нарізали?

Яку користь принесе воно, пролежавши на тарілці, півдня після того, як було очищено і нарізано?

Всі знають, що в моркві міститься велика кількість β – каротину, і що провітамін А вкрай необхідний організму. Піклуючись про насичення крові цим вітаміном люди буквально жують морквину, в чистому вигляді. Між тим, завдяки сучасним технічним можливостям не важко дізнатися, що вітамін А – жиророзчинний елемент, як і деякі інші вітаміни. Можна їсти моркву, хоч кожен день з цілого кілограму, але, якщо її поїдання не супроводжується необхідною масляної та кисломолочної середовищем, для максимального засвоєння, то така турбота про здоров’я стає для організму, якщо не обтяжливою, то проглядається безглуздою.

Кулінарія – не тільки мистецтво приготування смачної їжі. Їжа взагалі необхідна людям не тільки заради задоволення, але в першу чергу, для забезпечення життєдіяльності. Іноді можна дозволити собі з’їсти щось смачне для задоволення, не піклуючись про користь. Але такий підхід до харчування має бути, скоріше не правилом, а винятком.

Салати призначені, в першу чергу, для покращення функції травлення, підвищення апетиту і забезпечення організму корисним вітамінним і мінеральним комплексом.

Це – правильний підхід до харчування. Така постановка задачі має бути присутнім на кухні під час приготування вітамінного салату з моркви, і не тільки з неї.