Торта на сковороді зі згущеним молоком

Торт на сковороді зі згущеним молоком – знахідка! Рецепти медових, сметанних, шоколадних і сирних тортів на сковороді зі згущеним молоком

Торта на сковороді зі згущеним молоком

Торти, приготовані на відкритому вогні, відносяться до розряду елементарних. На відміну від кулінарів, ласунів це аж ніяк не бентежить: «сковородочная» випічка зникає зі столу не гірше складних багатоповерхових тортів. Якщо без торта не обійтися, а надлишку часу немає, озбройтесь сковородою і найпростішим рецептом тіста, а всі зекономлені сили витратьте на чаклунство з кремом. Хоча і без цього десерт обіцяє бути чудовим.

Торт на сковороді зі згущеним молоком – загальні принципи приготування

• Випечені на сковороді торти підкуповують швидкістю і легкістю приготування. Тонкі коржі випікаються буквально за лічені хвилини та легко просочуються кремом. Найкраще для такого десерту підходять негусто креми зі згущеним молоком.

• В тісто, крім яєць, борошна і цукру, додають сир, незбиране згущене молоко, мед або сметану. Його розпушують содою, а для надання особливого аромату та кольору додають ванілін, какао, розведений водою кави або корицю.

• Еластичне тісто ділять на шматочки, з яких розгортають круглі пласти. Випікають заготовки в добре прогрітій сухій сковороді, підтримуючи середній нагрів. Ще теплими коржі укладають в стопку і підрівнюють краю, після чого залишають до повного охолодження.

• Щоб коржі просочилися краще, готують негустий, редковатый крем. Замість цукру в нього додають незбиране або варене згущене молоко. Основою таких кремів може бути сметана або вершки. Часто готують заварную основу, яку після охолодження змішують із згущеним молоком.

• Прикрашають торти, посипавши подрібненою обрізками коржів, тертим шоколадом або горіхами. Приготовленому на сковороді торту обов’язково дають постояти пару годинок, щоб коржі краще ввібрали крем.