Яйця, фаршировані печінкою тріски

Яйця, фаршировані печінкою тріски – оригінальна закуска. Рецепти приготування яєць, фаршированих печінкою тріски

Яйця, фаршировані печінкою тріски

Намічається застілля? А може просто хочеться чогось оригінального, незвичайного, легкого і в той же час ситного і, звичайно ж, неймовірно смачного? Тоді обов’язково спробуйте приготувати супер швидку закуску – яйця, фаршировані печінкою тріски. Смачно, корисно, гарно і просто – що може бути краще для яскравого перекусу?

Яйця, фаршировані печінкою тріски – загальні принципи приготування

Яйця – універсальний продукт, який присутній в багатьох стравах, так само часто вони входять до складу різноманітних салатів. Але, виявляється, цілком можливо класти яйця не в салат, а салат в яйця. Начинкою в такому випадку виступає сам жовток і всілякі продукти – м’ясо, печінка, гриби, овочі і самий смачний варіант – печінка тріски.

Корисні властивості, якими володіє печінка тріски, незаперечні:

• Великий вміст вітамінів, фолієвої кислоти та інших мікроелементів безумовно необхідні для організму людини.

• Також печінка тріски – це джерело риб’ячого жиру, рекомендованого для нормалізації нервової і серцево-судинної системи.

• У його складі величезна кількість вітаміну А, відмінно сказывающего на стан сітківки очей.

Принцип приготування яєць, фаршированих печінкою тріски нескладний: яйця відварюють, очищаються розрізають на дві частини. Жовток змішується з печінкою і будь-якими іншими додатковими інгредієнтами і знову вкладається в яєчний білок. Прикрасити фаршировані яйця можна чим завгодно: зеленню, червоною ікрою, маслинами і оливками, каперсами, горішками та іншими продуктами.