Вафельні торти з оселедцем – апетитно! Прості вафельні торти з оселедцем і грибами, печінкою тріски та овочами

Несолодкі закуски, зовні нагадують торти, готуються порівняно просто і збираються шарами, подібно солодкого частування. Начинок придумано безліч, і сьогодні ми відібрали ті, які в своєму складі містять оселедець. Начинка дуже нагадує форшмак, а в деяких випадках їм і є. Оригінальний спосіб оформлення приваблює і зовнішнім виглядом і зручністю порціонної нарізки.

Вафельні торти з оселедцем – апетитно! Прості вафельні торти з оселедцем і грибами, печінкою тріски та овочами

Вафельні торти з оселедцем – загальні принципи приготування

Закусочні торти з оселедцем готують з вафельних коржів, які нескладно придбати в підприємствах роздрібної торгівлі. Якщо ж вмієте готувати такі коржі самостійно, використовуйте їх.

Ще смачненьке:  Страви з філе індички

Найбільш зручна квадратна або прямокутна форма заготовок. Сформовані з них торти легше нарізати однаковими, акуратними шматочками. При відсутності таких форм коржів, можна зібрати з круглих заготовок.

Для вафельних тортів можна використовувати як солений, так і копчену оселедець. Намагайтеся вибирати велику, добре угодовану рибку. Вона більш жирна, а значить закуска вийде смачніше.

З оселедця в основному готують форшмак, яким і промащують коржі, рідше їх перекладають нарізаною скибочками оселедцем. Крім риби, заготівлі можуть промазываться сиром і спеціально приготованими сумішами з яєць, овочів, грибів і сиру.