Японський омлет з рисом

Японський омлет з рисом – знайоме блюдо в новій варіації. Шість оригінальних рецептів японського омлету з рисом

Японський омлет з рисом

Як це ні дивно, але таке, здавалося б, найпростіше блюдо, як пишний омлет є різноманітним, відомим практично у всіх країнах світу. Але, мабуть, самим незвичайним способом приготування і оформлення володіє японський омлет з рисом, але навіть ця назва несе в собі не одне і не два варіацій страви. Готують японський омлет з різних інгредієнтів, але незмінними залишаються два становить – рис і яйця.

Японський омлет з рисом – загальні принципи приготування

Зазвичай під японським омлетом увазі начинку з рису і інших інгредієнтів, загорнуту в яєчний млинець. Тут крім самого рису можна включати різні овочі, м’ясо, ковбасні вироби, сири, зелень, бобові, гриби, різноманітні спеції і, звичайно ж, соєвий соус.

Сам же омлет готується цілком знайоме і стандартно: яйця збиваються з сіллю. Суміш виливають на розігріту сковороду і обсмажують. Додатково при приготуванні в яєчну масу можна додати молоко, вершки, вершкове масло і спеції.

Японський рисовий омлет переважно готують на великий квадратної сковороді, що дозволяє надати яєчного млинцю зручну для скручування форму, але за відсутністю даної посуду, цілком допустимо замінити її звичайною круглої сковородою з антипригарним покриттям. Також страву можна готувати в духовці, мультиварці.

Ще один важливий момент страви – рис також може бути не тільки інгредієнтом для наповнення яєчної коржі, але і гарніром до омлету, приготовленого за особливою технологією. Крім цього рисова складова може і зовсім бути не вигляді крупи, а, наприклад, як рисовий оцет або рисове вино.

Якщо ви сумніваєтеся і вважаєте, що японські вишукування вам ні до чого, думаючи, що найпростіший давно відомий омлет нітрохи не гірше, зазначимо, що японський омлет з рисом:

• різноманітить ваше меню, принісши на вашу кухню нові аромати і смаки;

• ситніше завдяки вмісту рису та інших складових страви;

• швидко і легко готується;

• виходить естетично апетитним і красивим;

• дійсно смачний.

У будь-якому випадку, кожен представлений рецепт японського омлету з рисом дозволить вам доповнити свій раціон напрочуд смачним, незвичайним, корисним стравою.