Торт «Санчо Панчо»

Торт «Санчо Панчо» – ніжний бісквіт в оригінальному оформленні. Йдемо в гості з соковитим тортом «Санчо Панчо»!

Торт «Санчо Панчо»

Пропонована добірка бісквітних тортів відрізняється від типових рецептів особливою технологією формування і незвичайним нанесенням крему. Всі наведені нижче варіанти готуються з використанням сметанного крему і горіхів, часто використовується підфарбовування коржів порошком какао і нанесення поверх шару шоколадної глазурі.

Торт «Санчо Панчо» – загальні принципи приготування та основні технологічні моменти

• «Санчо Панчо» відрізняється від інших тортів особливим способом складання, його формують у вигляді гірки. У приготуванні використовують бісквітні коржі, частина яких нарізають шматочками і опускають в крем, після чого викладають на бісквітну основу з цільного коржа.

• Бісквіти для коржів випікають самостійно або використовують вже готові. Нерідко фабричні заготовки замінюють печивом. Бісквітне тісто для торта «Санчо Панчо» готують на яйцях, сметані або кефірі. Його залишають світлим або фарбують у темний колір порошком какао. Для контрастності, при виготовленні одного десерту використовують відразу і світлі і темні коржі.

• Традиційно для такого торта готують сметанний крем. Кисломолочний продукт змішують з цукром і збивають міксером до легкого загустіння. При поєднанні з цукровим піском сметана має властивість разжижаться, тому для крему краще взяти густий домашній продукт або покупну сметану, з найбільшим відсотком жирності.

• Оформляють «Санчо Панчо» основним кремом, декорують глазур’ю, горіхами, подрібненим на тертці шоколадом, фруктами, якими часто перешаровують бісквітні шари.