Торт «Наполеон» з вушок – ледачий, але смачний варіант десерту. Кращі рецепти торта Наполеон з печиво «вушка» з різними кремами

Торт Наполеон з вушок зі згущеним молоком

Для приготування такого торта потрібно два види згущеного молока. Основний крем готується з білого молока з вершковим маслом і ваніллю. Другий крем буде використовуватися для оформлення, для нього знадобиться трохи вареного згущеного молока.

Інгредієнти

• 400 мл згущеного молока білої;

• 150 г вареного згущеного молока;

• 250 г масла;

• пакетик ванілі;

• 450-500 г печива.

Спосіб приготування

1. Готуємо крем. Масло для нього потрібно заздалегідь виймати з холодильника. Бажано навіть порізати шматочками, щоб воно размягчилось швидше. Потім викладаємо в миску і збиваємо хвилин п’ять на великих оборотах міксера. Відкладаємо дві повні столові ложки. Маса повинна стати білої пишної, буде чимось нагадувати збиті вершки.

2. В олію, що починаємо вливати тонкою цівкою варену згущенку. Продовжуємо збивати. Крем став однорідним? Засипаємо ваніль, через кілька секунд вимикаємо міксер.

3. Викладаємо шарами печиво «вушка», промазуємо білим кремом зі згущеного молока, накриваємо і ставимо в холодильник мінімум на п’ять годин.

4. Відкладене раніше масло відразу збиваємо з вареним згущеним молоком. Ставимо крем в холодильник.

5. Виймаємо торт з форми. Обмазуємо його зверху і з боків кремом з вареного згущеного молока. Вирівнюємо торт, заповнюємо порожнечі. Подрібнюємо кілька вушок до стану дуже дрібної крихти. Присипаємо боки, верх. Але можна прикрасити такий торт квітами з крему, тертої шоколадкою.