Перлова каша в мультиварці

Перлова каша в мультиварці – заряд енергії на весь день. Як приготувати перлову кашу в мультиварці на воді, молоці, з грибами, м’ясом

Перлова каша в мультиварці

Перловка не користується особливою популярністю, а все тому, що цю крупу багато хто не вміють правильно готувати, так і за часом вона вариться досить довго.

Але з появою мультварки, перловку можна приготувати швидко і смачно.

Регулярне вживання перловки очищає організм від токсинів і шлаків, а також додає енергії і сили.

Перлова каша в мультиварці – основні принципи приготування

Головний секрет смачної, розсипчастою перлової каші: ретельно промити крупу, міняючи воду не менше шести раз. Після чого бажано перловку залити кип’яченою водою і залишити на ніч, щоб вона розбухла. Так ви скоротите час приготування приблизно вдвічі.

Крупу викладають в чашу мультиварки і заливають її питною водою з розрахунку: на склянку крупи, два з половиною склянки рідини. Кашу солять, або додають цукор, якщо варять на молоці, додають шматочок вершкового масла.

Включають режим «Каша» на годину. Коли каша буде готова, в неї знову додають масло і перемішують. Готову кашу бажано залишити в режимі «Підігрів», щоб вона настоялася і просочилася ароматами спецій і вершкового масла.

Кашу на воді подають з підливою або як гарнір до страв з риби або м’яса.

Перлову кашу в мультиварці можна приготувати з м’ясом, грибами, овочами або тушкованим м’ясом. Вийде повноцінне самостійне блюдо.

У кашу, зварену на молоці, додають сухофрукти, ягоди або горіхи.