Гуляш зі свинини в мультиварці

Гуляш зі свинини в мультиварці – підлива, суп і основне блюдо. Кращі рецепти та особливості гуляшу з свинини в мультиварці

Гуляш зі свинини в мультиварці

Гуляш – угорське блюдо, яке готували пастухи у великому казані на вогнищі.

Вони спочатку обсмажували м’ясо, а потім гасили його з овочами.

Виходив досить гострий і наваристий суп або м’ясне рагу.

Сьогодні багаття і казан замінила мультиварка, однак спосіб приготування залишився тим же.

Гуляш зі свинини в мультиварці – основні принципи приготування

Гуляш не тільки прижився у нас, але і став улюбленим блюдом. Традиційний готують гуляш з яловичини, але у нас дуже популярна свинина, тому часто для гуляшу використовують саме це м’ясо.

Мультиварка значно полегшує життя сучасним господиням. В ній м’ясо готується набагато швидше, а результат завжди чудовий. Свинина в мультиварці краще просочується спеціями, а м’ясо виходить м’яким і соковитим.

Для приготування класичного гуляшу використовують найпростіші інгредієнти: м’ясо, цибулю, моркву і картоплю. Сьогодні існує багато різних рецептів гуляшу в мультиварці, все залежить від продуктів, які використовують для приготування.

Свинину промивають, обсушують серветками і нарізають шматочками. Спочатку обсмажують цибулю з морквою. Потім додають нарізану шматочками свинину, і продовжують смажити в мультиварці до рум’яності. Приправляють всі спеціями, присипають борошном і перемішують, щоб не залишилося грудок.

Потім заливають все бульйоном, соусом або очищеною водою. Тушкують м’ясо протягом години. Щоб вийшов суп, додайте більше рідини.