Торт «Графські руїни»

Торт «Графські руїни» – класичні рецепти з родзинками. Як і з чого приготувати класичний торт «Графські руїни»

Торт «Графські руїни»

Графські руїни – це саме той торт, який люблять не за гарне оформлення і достаток кремових квіточок. Цей десерт підкуповує своєю недбалістю, випирають шматочками і шаловлівимі цівками шоколаду, які завжди є в класичних рецептах. Але особливо радує неповторний смак. Спробуємо приготувати?

Торт «Графські руїни» класичний – загальні принципи приготування

Складно виділити класичний рецепт торта, так як його готують двома різними способами: або з бісквітних коржів, або з повітряної меренги. Часто ці інгредієнти об’єднують в одному десерті, що теж не забороняється. Якщо використовується домашня меренга, то процес може трохи затягнутися. Безе вимагає досить багато часу, щоб висохнути в духовці. Для торта з коржів потрібно приготування бісквіта, який можна зробити на яйцях або на сметані, кому як більше подобається.

Креми використовуються у всіх варіантах торта. В основному прошарок готують з сметани або згущеного молока. Часто додаються горіхи, чорнослив. Для оформлення графських руїн завжди використовується шоколадна глазур. Але вона не повинна покривати торт повністю. Зазвичай зображують стікають з гірки шоколадні цівки.