Торт «Дамський каприз»

Торт «Дамський каприз» – побалуємось солоденьким! Рецепти медових, макових, горіхових, шоколадних тортів «Дамський каприз»

Торт «Дамський каприз»

«Дамський каприз» – грайливий назва приголомшливого торта. Десерт дуже ніжний, солодкий і зроблений з незвичайних коржів з різними смаками. Хоча, є і медовий «каприз», в якому всі верстви однакові. Загалом, потрібно все спробувати!

Торт «Дамський каприз» – загальні принципи приготування

Для звичайного «Дамського капризу» сметанне тісто готується напіврідке. Після замісу його ділять на кількість коржів, і тут починається найцікавіше. У кожну частину додають певний інгредієнт: мак, родзинки, сушену журавлину або вишню, горіхи, курагу, какао, чорнослив. Іноді змішують кілька добавок. Випікають коржі в духовці, потім промащують сметаною, вершковим, заварним або будь-яким іншим кремом.

Торт з медом готують з підігрівом, і він дуже схожий на класичний «Рижик», але коржі роблять товщі, часто в них додають какао, є й інші нюанси. Креми для змащування коржів можна використовувати різні, нижче є пара цікавих варіантів. Оформляють десерти на свій розсуд, часто просто поливають шоколадною глазур’ю або обсипають крихтами. У шикарному оформленні ласощі не потребує, адже головна родзинка всередині!