Торт без випічки з печива і сметани за 15 хвилин

Торт без випічки з печива і сметани за 15 хвилин! Рецепти тортів без випічки з печива і сметани з шоколадом, бананами, горіхами

Торт без випічки з печива і сметани за 15 хвилин

Торти з печива – легко і швидко збираються, не вимагають дорогих продуктів, виходять соковитими і смачними. Їх можна готувати з різними кремами, але особливо ніжними виходять десерти зі сметаною. Приготуємо?

Торт без випічки печива і сметани – загальні принципи приготування

Для тортів без випічки використовується солодке або галетне печиво, крекери. Краще відразу вибирати потрібну форму виробів. Кругле печиво не дуже добре підходить, так як його складно укласти впритул один до одного і залишається багато просвітів. Але і його іноді використовують, як і фігурне.

Печиво перед формировкой торта можна вмочати в сіром, солодкий чай, молоко або кава. Але, тільки якщо крем не занадто рідкий. Якщо ж сметана слабка, то краще використовувати сухе печиво, щоб воно ввібрало зайву вологу.

Що додають в сметанні креми:

• цукор або пудру;

• масло;

• горіхи;

• ванілін;

• згущене молоко (звичайне або варене);

• барвники;

• какао.

Як загусник можна додати розпущений желатин, розтоплений шоколад.

Торти з печива збирають на плоскому блюді, імітуючи справжні коржі. Або ж укладають в глибокі миски і форми, потім дають застигнути і виймають. Часто десерти готують з різними наповненнями у вигляді горіхів, бананів, мармеладу, зефіру. Обережніше треба бути з соковитими ягодами і фруктами, так як сметана сама по собі дуже волога. Якщо є бажання покласти свіжий плід, то він не повинен побут перезревшим. Вибирайте щільні фрукти і ягоди.

Готується торт дуже швидко, але вимагає просочення. Залишають десерт в холодильнику на кілька годин. Краще готувати з вечора, щоб вранці можна було смачно поснідати.