Торт «Їжачок»

Торт «Їжачок» сподобається не тільки дітям! Випікаємо і збираємо з готових коржів торти «Їжачок» з різними кремами

Торт «Їжачок»

Що спільного в різних рецептах торта «Їжачок»? Хіба що тільки форма. Хочете порадувати малюка або його гостей-ровесників – не пропустіть нашу добірку.

Тортики виходять просто чудо, а якщо прикласти фантазію навіть за рамками пропонованих рад, то можна сфабрикувати ціле сімейство веселих і смачних звіряток.

Торт «Їжачок» – загальні принципи приготування

• Основою десерту в більшості випадків є бісквітні коржі власного виготовлення. Є рецептури, що дозволяють приготувати такий торт без випічки, використовуючи в якості основи печиво або покупні бісквітні заготовки.

• Сформувати торт у вигляді їжачка можна різними способами. Вирізати з коржів фігуру у вигляді краплі і скласти шарами, промазуючи кремом. Подрібнені обрізки бісквіта змішати з рештою кремом і додатковими продуктами, якщо такі є. Що виходила масою покрити торт, надаючи йому вигляд звірка.

• Часто з тонкого бісквітного коржа роблять тільки основу для торта, на яку викладають змішаний з кремом подрібнений бісквіт. Нерідко, особливо при виготовленні торта з печива, змішана з кремовою масою крихта є основою, з якої ліплять «їжачка».

• Щоб тортик дійсно був схожий на лісового жителя, йому потрібні голки. Їх роблять з крему, поміщеного в кондитерський мішок або з очищених насіннячок, вставляючи зернятка вістрям догори. Носик і очі добре виходять з ягід, шоколадного драже або цукерок.