Супи з печериць з картоплею

Гранично прості і неповторно смачні – супи з печериць з картоплею. Підбірка супів з печериць з картоплею

Супи з печериць з картоплею

Грибні супи, прості у виготовленні, зазвичай не містять недоступних компонентів, тим не менш чудово смачні і по праву вважаються легкими і в той же час поживними.

Для посилення цього, останнього властивості, їх майже неодмінно готують, додаючи картоплю.

Ну а вже якщо вибирати сорт грибів, то тут по доступності, мабуть, лідирують печериці.

Вироблені в промислових масштабах грибочки, можна придбати в будь-який сезон, і ціни, знову ж таки, цілком прийнятні.

Два цих компонента, плюс нескладний, найчастіше пісний, бульйон і ароматний, ситний суп готовий, а часу і зусиль витрачено – всього нічого.

Суп з печериць з картоплею – загальні принципи приготування

• Суп з печериць з картоплею можна варити не тільки зі свіжих або заморожених грибів, які зараз доступні в будь-який час року. Для перших страв можна використовувати як гриби в маринованому вигляді, так і законсервованими у власному соку.

• Печериці універсальний інгредієнт і завжди взаємозамінний, тобто свіжі при необхідності можна замінити замороженими, консервованими – припущеними у власному соку або маринованими, покупними або власного приготування.

• Вибираючи свіжі гриби, придбайте молоденькі, не встигли повністю розкритися печериці. Саме такі грибочки найкраще підходять для супів, особливо якщо потрібно нарізати їх пластинками. Виробляючи нарізку вздовж гриба, ви отримаєте тонкий шматочок, на зрізі якого є і ніжка і капелюшок.

• Картоплю для рідких перших страв з печериць краще брати среднеразваристую, а для крем-супу, навпаки, дуже добре разваривающуюся.

• При приготуванні супів з печериць з картоплею до основних інгредієнтів (грибів і картоплі) додають овочі і крупи, зазвичай перлову. Якщо не любите перловку, замініть її рисом або пшоном.

• Овочі та гриби нарізають на шматочки приблизно однакового розміру і опускають тільки в киплячу рідину (відвар або бульйон). Гриби додають в кінці приготування, разом з пасерованими коренеплодами, нерідко різані печериці обсмажують з подрібненими овочами.

• Варять супи з печериць з картоплею не тільки на грибних або овочевих відварах. Зварене на м’ясному або курячому бульйоні таке перше буде корисніше.

• Щоб супчики мали ніжний молочний смак, у них вводять вершки, тверді сири в тертому вигляді або плавлений вершковий сир.

• Нерідко при подачі посипають зеленню, це відноситься до овочевих супів з печериць з картоплею.