Супи з червоної риби

Супи з червоної риби – подобаються дорослим і дітям. Покрокові рецепти смачних супів з червоної риби: сьомги, лосося, горбуші

Супи з червоної риби

Суп з червоної риби – низькокалорійне блюдо з ніжним смаком.

Існує багато варіантів цієї страви, але у кожного з них зберігається один принцип приготування.

Загальні принципи приготування супів з червоної риби

Супи з червоної риби готують з необмеженого набору продуктів. Все залежить від бажання і фантазії. Червона риба є основним інгредієнтом страви. У суп найчастіше кидають шматочки сьомги, форелі, лосося.

Якщо для супу використовується свіжий продукт, його потрібно гарненько промити і правильно розділити. А якщо у страву додають тільки рибне філе, інгредієнт слід нарізати на порційні шматки.

Рибний бульйон з голови, хвоста і великих кісток можна застосувати як основу для супу.

Необхідні за рецептом овочі слід помити, очистити і подрібнити. Цибулю з морквою краще спасерувати і викласти в каструлю. Далі, додати картопляні скибочки, овочі, крупи та інші продукти. У суп із червоної риби можна додати рисову, пшоняну, перлову крупу.

Червону рибу кидати в суп необхідно тільки тоді, коли всі інгредієнти будуть майже готові. Слід дати їй поваритися кілька хвилин. Додати спеції. В самому кінці можна покласти подрібнений часник. Закрити ємність кришкою і зняти з вогню. Ароматного страви необхідно дати настоятися якийсь час.

Прикрасити суп з червоної риби з ніжним смаком можна кругляшками лимона. Шматочки цитруса слід укласти на поверхню страви.