Помідори під капроновою кришкою

Кращі рецепти помідорів під капроновою кришкою. Як заготовити помідори під капроновою кришкою: поради досвідчених господинь

Помідори під капроновою кришкою

Кожна господиня знає, що для консервування помідорів під залізну кришку, потрібні певні навички і чимала витрата часу. Для маринованих овочів необхідна стерилізація скляної тари, а також уміння правильно користуватися закаточним ключем.

Альтернативним і перевіреним варіантом заготовок на зиму, є соління помідорів під капронову кришку. Перевага такого способу полягає в тому, що при засолюванні помідори не втрачають своїх вітамінних властивостей. Важливим чинником служить простота технології приготування, а також швидкість бродіння овочів.

Смакові якості засолювання помідорів під капроновою кришкою, перевершують мариновані в кілька разів. Вони виходять дуже ароматними, насиченими і служать відмінною закускою під багато страви. Приготовлені таким способом томати, готові для вживання вже через півмісяця. Можна спробувати використовувати кілька чудових рецептів приготування помідорів під пластмасовою кришкою.