Соковиті котлети з фаршу

Соковиті котлети з фаршу: прості і складні рецепти. Як зробити смачні і соковиті котлети з фаршу: яловичини, свинини, курки, риби

Соковиті котлети з фаршу

Соковиті котлети з фаршу – популярний і всіма улюблені ласощі.

Рецепт цієї страви має безліч різновидів.

Найчастіше апетитні котлети готують з яловичого, свинячого, рибного і курячого фаршу.

Загальні принципи приготування соковитих котлет з фаршу

Кожен з варіантів м’ясних ласощів має необхідні складові інгредієнти. Основним продуктом є фарш. В котлети необхідно також додавати і яєчний білок. Він допомагає при смаженні котлет тримати форму і не дає фаршу розтектися по сковорідці.

Завдяки черствою скоринці хліба, вимоченої в молоці або воді, готові соковиті котлети мають оригінальний смак. Якщо страва робити з рибного або курячого фаршу, хліба варто додати більше, адже ці різновиди фаршу мають рідку консистенцію.

Сіль, а також перець приправи, які необхідні для будь-якого виду фаршу. Також можна застосувати різні трави, добавки до овочів, курки, м’яса, риби. Ріпчасту цибулю підійде для м’ясних котлет. Часник поліпшить смак курячого м’яса. В рибні страви краще покласти багато зелені.

Для панірування використовують пшеничне, житнє борошно. Замінити інгредієнт можна панірувальними сухарями. В паніровку можна додати різні приправи за бажанням.

Смажити соковиті котлети з фаршу необхідно на рослинному маслі. Можна застосувати сало і жир.

Готувати котлети слід на сильному вогні, щоб утворилася скоринка, а потім поступово зменшувати полум’я. Тоді котлети з фаршу виходять соковитими.