Пиріжки з лаваша з фаршем – смачний перекус за кілька хвилин. Як швидко і смачно приготувати пиріжки з лаваша з фаршем

Пиріжки з лаваша з фаршем – швидка випічка, яку можна взяти з собою на роботу або пікнік, або подати на стіл, якщо до вас несподівано прийшли гості. Знадобиться всього кілька хвилин, щоб приготувати ситні і смачні пиріжки.

Пиріжки з лаваша з фаршем – смачний перекус за кілька хвилин. Як швидко і смачно приготувати пиріжки з лаваша з фаршем

Пиріжки з лаваша з фаршем – основні принципи приготування

Випічка з м’ясним фаршем подобається всім. Чебуреки, біляші, самса – пиріжки, які люблять все. Однак на їх приготування потрібно багато часу і зусиль. Потрібно вимісити тісто, приготувати начинку і сформувати пиріжки. Дріжджове тісто вимагає часу ще й на расстойку.

Коли дуже хочеться пиріжків з м’ясом, а бажання і часу довго возитися з тестом немає, на допомогу приходить тонкий вірменський лаваш. З нього можна швидко і просто приготувати рулети, закуски і, звичайно, пиріжки.

Начинку краще готувати з яловичого або курячого фаршу. Його можна купити готовим. Але, щоб бути впевненим у якості продукту, готуйте фарш самостійно зі свіжого м’яса.

Фарш можна використовувати сирим, або обсмажити на сковороді до готовності. У начинку додають цибулю, пряні трави або спеції. Всі солять і добре вимішують. Ви можете експериментувати, додаючи ті чи інші інгредієнти в начинку. Це може бути сир, овочі, гриби і т. д.

Лист вірменського лаваша нарізають невеликими квадратами. На кожен кладуть начинку і формують трикутники або прямокутники.

Пиріжки обсмажують на сковороді або запікають у духовці.