Шоколадний бісквітний торт

Шоколадний бісквітний торт – винятковий десерт! Рецепти ніжних і завжди смачних шоколадних тортів з бісквіту

Шоколадний бісквітний торт

Шоколадний торт – задоволення не тільки для ласунів. Від цього ласощі відмовитися дуже складно, особливо, якщо воно приготоване в домашніх умовах.

Десерт відрізняється свіжістю, натуральністю і незвичайним ароматом. Пора зробити!

Шоколадний бісквітний торт – загальні принципи приготування

• Тісто для бісквіта можна приготувати різними способами, але завжди в ньому присутній какао. Саме порошок дає шоколадний смак. Чим якісніше буде добавка, тим краще корж.

• Для замішування бісквітного тіста бажано використовувати міксер. Віночком збити тісто до пишної піни складно, на це потрібно багато часу і сил.

• Форму для бісквіта бажано використовувати роз’ємну. Важливо застелити дно пергаментом, в іншому випадку корж може прилипнути. Боки форми досить змастити тонким шаром масла, при необхідності їх можна відокремити ножем.

• Випікати бісквіт при температурі 170-180 °C. Чим вище корж, тим нижче повинна бути температура. Час підбирається індивідуально. Самий вірний спосіб визначити готовність – проколоти корж зубочисткою, а потім поторкати. Вона повинна залишитися суха.

• Крем шоколадний торт може бути будь-яким, як за складом інгредієнтів, так і за смаком. Важливо пам’ятати одне правило – змащуються тільки охолоджені коржі. В ідеальному варіанті бісквіту потрібно полежати не менше е 10 годин.