Цвітна капуста з м’ясом

Цвітна капуста з м’ясом – легкість ситного страви! Прості рецепти тушкованою, запеченої, смаженої цвітної капусти з м’ясом

Цвітна капуста з мясом

Страви із цвітної капусти, при належному старанні і навіть мінімумі навичок виходять чудові. Це вірно для пісного або вегетаріанського рецепта. Ну а якщо до симпатичним суцвіттям додати м’ясного фаршу, або просто підрум’яненою свининки… Знайдеться пара яєць та брусочок сиру? Тоді можете сміливо кидати виклик професійних кулінарів: зіпсувати таке блюдо – ось це дійсно складно!

Цвітна капуста з м’ясом – загальні принципи приготування

• Цвітну капусту з м’ясом можна тушкувати, смажити на сковороді або запекти в духовці. Незалежно від подальшого способу приготування качани, цілком або розібраними, попередньо бланшують в киплячій воді. Якщо цього не зробити постраждає смак страви, шматочки капусти будуть сухими і жорсткими.

• Качан ніколи не готують цілком, його акуратно розбирають на окремі суцвіття, відразу видаляють зіпсовані і зрізуючи залишки твердого стовбура. Великі суцвіття бажано розрізати на частини, дрібні – залишають цілими.

• З кольоровою капустою можна приготувати будь-який вид м’яса. Його нарізають шматочками або перекручують на м’ясорубці, перетворюючи в фарш. Шматочки м’яса попередньо обсмажують в розпеченому маслі і тільки після цього змішують з іншими складовими, закладаючи їх у певній послідовності.