Котлети в паніровці

Смажимо швидко, смачно, спритно ми котлети в паніровці. Класика других страв: найкращі рецепти котлет в паніровці

Котлети в паніровці

Застосування сухих сумішей для обвалювання в них котлетної маси називається паніровкою.

Тим не менш котлетки іноді готують і без них.

Найчастіше це вироби з комбінованого фаршу – подрібненої риби, привареними рису і манки.

Якщо котлетки готуються з овочевого пюре і борошна, паніровка теж часто не потрібна.

У всіх інших випадках напівфабрикати обвалюють у панірувальних сумішах.

Варіантів їх складання десятки видів. За допомогою панірування регулюється щільність і соковитість котлет. Додаються смакові фактори, змінюється сервіровка готового страви.

Котлети в паніровці – загальні принципи приготування

• Щоб зберегти соковитість будь-якого котлетного фаршу (овочевого або м’ясного), для надання особливого аромату і смаку – котлети обсмажують на сковороді в паніровці.

• Найчастіше для такої кулінарної обробки використовують панірувальні сухарі або манну крупу. Сухарики готують самостійно, розмелюючи білий черствий хліб на м’ясорубці, або купують. Багато господинь котлети панірують у борошні.

• Але крім основних видів панировок є цілий ряд оригінальних. Вони дозволяють не тільки змінити смак, але і сервірування страви.

• Котлети можна запанірувати в вівсяних або кукурудзяних пластівцях. Засмажити в паніровці з тертої картоплі, кукурудзяної крупи або суміші лляних і кунжутного насіння.

• Напівфабрикати панірують після формування, ретельно обвалюючи і присипаючи кожну сторону заготовки. Після цього опускають в киплячий жир і обсмажують. Кришкою сковороду зазвичай не накривають.

• Під час смаження котлетки повинні покритися рум’яною хрусткою скоринкою, щоб сік зібрався під нею і не вийшов назовні.

• При подачі котлети в паніровці зазвичай не поливають соусами.