Шарлотка з абрикосами

Шарлотка з абрикосами: рецепти річного пирога! Варіанти дивовижною шарлотки з абрикосами, рецепти, фото і секрети господинь

Шарлотка з абрикосами

Шарлотка – самий літній пиріг!

Готують його не тільки з яблуками.

Не менш цікавою виходить шарлотка з іншими фруктами, ягодами, горіхами.

Сьогодні герой – абрикос.

З ним пиріг виходить сонячним, ароматним і дуже смачним.

Приготуємо?

Шарлотка з абрикосами – загальні принципи приготування

Яйця незмінний інгредієнт будь шарлотки. Для приготування пирога їх збивають з цукром. У класичному варіанті додається тільки борошно. Але все частіше можна зустріти варіанти пирога на кефірі, зі сметаною, маслом. Ці інгредієнти облагороджують смак м’якушки, роблять його багатшим, а пиріг сытней.

Що можна додати для аромату:

• корицю;

• ваніль;

• лікер, коньяк;

• цедру лимона, апельсина.

Форму для шарлотки, змазують будь-яким жиром. Можна зверху присипати борошном, сухариками, манною крупою. Силіконові форми можна не змащувати, якщо вони в хорошому стані і не мають пошкоджень. В іншому випадку краще пройтися всередині шматочком масла.

Випікається шарлотка в мультиварці або в духовці. Готовність перевіряють проколюванням пирога дерев’яною паличкою (зубочисткою, сірником) в центрі або в самому товстому місці. Паличка повинна залишитися сухою, якщо не потрапила в абрикос. Якщо в рецептурі не вказана температура випічки, то за замовчуванням виставляється 180-190 градусів.