Сало в духовці у фользі

Сало в духовці у фользі: рецепти корисних запеченого делікатесу. Як готувати сало в духовці у фользі правильно і смачно

Сало в духовці у фользі

Хоча, ця стаття присвячена приготування сала в духовці у фользі, все ж варто почати її з цікавого факту.

Якщо кому-небудь доводилося зустрічати слово «ксенотрансплантация», той, безумовно, знає значення цього терміна і основоположні принципи цього напрямку медицини. Суть цього напряму полягає в тому, що деякі клітини і тканини свиней, після модифікації і видалення антитіл, служать матеріалом для імплантації в організм людини.

Виходячи з цього факту, цілком можливо припустити, що свиняче м’ясо – найбільш цінний продукт, так як його біохімічний склад, нехай навіть в натуральному, а не очищеному вигляді, найбільш підходить людині, прискорюючи відновлення клітин в його організмі. Тільки один приклад: відомий препарат «Пепсин» отримують із свинячих клітин.

У свинячому салі присутня група вітамінів D, вітамін Е, холін; воно багате селеном і цинком, ліпідами, повним набором амінокислот (хоча і в незначній мірі), що рідко зустрічається в рослинних продуктах, арахідонової кислотою – ненасиченої жирної кислоти, що відповідає в організмі за виведення холестерину (!), стимулює репродуктивну діяльність, бере участь в обміні і виведенні токсинів.

Сало – джерело отримання енергії, сприяє швидкому відновленню сил.

Звичайно, сало – продукт, більшою мірою містить холестерин. Але цей холестерин не затримується в організмі, при вживанні сала з часником.