Салати з корейською морквою

Смачні та прості салати з корейською морквою – поєднання азійських та російської кухні. Рецепти салатів з корейською морквою

Салати з корейською морквою

Технологія салатів, починаючи з другої половини вісімнадцятого століття стрімко розвивається у всіх кухнях світу. Географічна близькість Азії, з її культурою і традиціями дозволяє не тільки знайомитися з кухнями азіатських країн, але і пристосовувати її кулінарні секрети російської кухні.

Моркву по-корейськи, вже давно здобула неабияку популярність, як самостійну страву, гарнір і закуска. Її все частіше з успіхом застосовують в якості інгредієнта для смачних і простих салатів з корейською морквою.

Смачні та прості салати з корейською морквою – загальні технологічні принципи

Для салату з морквою по-корейськи абсолютно точно потрібен один інгредієнт – морква по-корейськи. І якщо всі інші компоненти холодного страви необхідні, в тій чи іншій мірі, від випадку до випадку, то без цього пікантного морквяного салату можна, звичайно, приготувати холодну страву, але це буде вже зовсім інший салат.

Для смачних і простих салатів з корейською морквою вона просто необхідна. Можна придбати цей салат в готовому виді на ринку, у відділах кулінарії, а можна зайнятися її приготуванням самостійно. Тим більше, що це – по-перше – не складно, а, по-друге – завжди пригодиться – навіть якщо не збираєтеся готувати з неї салат, вона – прекрасний гарнір до м’ясних і рибних страв, овочів.

З цієї причини рецепт моркви по-корейськи, основного компонента для смачних і простих салатів з корейською морквою, розглянемо більш детально.

Секрет смачної, корейської моркви полягає в маринаді, який використовується для її приготування. І складу маринаду, крім традиційних компонентів, що використовуються в консервуванні овочів – рослинного масла, солі, цукру та оцтової кислоти – має невелике відміну набір спецій для моркви по-корейськи. Цю суміш можна придбати в будь-якій торговельній мережі, а можна приготувати самостійно. До її складу входить: три види меленого перцю – пекучий, червоний, солодка паприка і мелений чорний, мелене насіння коріандру і часник. Як бачите, нічого незвичайного. Втім, складності в приготуванні теж немає, крім спеціального пристосування – шинкування для того, щоб подрібнювати морква саме такими довгими, тонкими смужками. Використовуючи такий набір спецій для маринаду, можна приготувати гриби, огірки, багато інші овочі.

Корейська морквяний салат чудово поєднується з багатьма продуктами, в чому, власне, можна переконатися на прикладах рецептів смачних і простих салатів з корейською морквою.