Салати з кальмарами і морквою

Підбірка салатів з кальмарами і морквою – вибір величезний! Рецепти салату з кальмарами і морквою з доступних продуктів

Салати з кальмарами і морквою

Кальмари – це головоногі молюски морські, часта видобуток рибалок в океанічних водах. Їх м’ясо складається з чистого високоякісного білка і завдяки нейтральному смаком добре гармонує з різними продуктами. До складу також входять всі типові для морепродуктів мікроелементи, завдяки чому страви з кальмарів вважаються дуже корисними і входять в меню і шикарних ресторанів і просто досвідчених господинь. У гарячому вигляді вони практично не вживаються, проте це компенсується безліччю різних закусок і салатів.

Салат з кальмарами і морквою – загальні принципи приготування

• Кальмари для салатів можна брати в будь-якому вигляді: свіжі, консервовані, заморожені і навіть копчені. Смак серпанок анітрохи не зіпсує страви, а тільки додасть салату особливої пікантності.

• Свіжі тушки молюсків слід ретельно промити в декількох водах, або великим об’ємом води з-під крана, потім зняти з них шкіру. Отримати прозорі хітинові пластинки, розташовані вздовж тушки і, вивернувши назовні, прибрати залишки нутрощів. Очищені таким способом молюски опустити в киплячу, трохи солону воду і проварити на повільному вогні дві хвилини. Злити воду і остудити.

• Заморожені тушки розморожують у воді.

• Нарізають м’ясо кальмара згідно з рецептурою: шматочками, соломкою або кільцями.

• Моркву для салату варять, дрібно нарізають соломкою в сирому вигляді або купують уже готову, мариновану по-корейськи.