Кролик в горщику

Кролик в горщику: зі сметаною, грибами, у вині. Приємні клопоти – тушкуємо м’ясо кролика в горщику

Кролик в горщику

Приготування страв у горщиках – схоже таємничого шаманска ритуалу. Всі домашні з кухні вигнані, у всіх носи за вітром і вушка на маківці, а головний кухар пританцьовує навколо духовки з пучками спецій і довгою ложкою. Ну а якщо в якості м’яса використовується крольчатинка, що майже те саме дичини, то взагалі можна уявити сцени з життя аборигенів. Головне, щоб мама, зрештою, нагодувала юних чингачгуков ароматною і ситної крольчатинкой.

Кролик в горщику – загальні принципи приготування

• Варіанти приготування кролика в горщику можуть бути абсолютно різними. В глиняну ємність для томління в духовці можна покласти не тільки нарізану на шматки кролятину, але і інші продукти, з якими таке м’ясо добре гармонує. Найбільш часте поєднання – овочі і гриби.

• Технологія приготування страв з кролика в горщику проста. Шматки кролятини розташовують на дні горщика, а зверху укладають шарами додаткові складові. М’ясо, гриби і овочі можна закласти в сирому вигляді або попередньо обсмажити при невеликому додаванні рослинного або тваринного жиру.

• М’ясо кролика ніколи не вийде м’яким і ніжним без рідини, тому заповнені горщики обов’язково наливають воду або бульйон. Щоб готова страва не було рідким, бульйону наливають трохи більше половини обсягу ємності, при цьому він не повинен повністю закривати укладені продукти.

• Глиняні горщики, якщо їх поставити в гарячу духовку, можуть потріскатися. Тому наповнені ємності ставлять у холодну духовку, маючи на решітці, встановленою у середньому рівні духовки. Час і температура приготування завжди вказуються в рецептурі, так як залежать від того, які продукти і в якому вигляді використовуються.