Салат з опеньками і шинкою

Салат з опеньками і шинкою – 8 кращих рецептів. Як швидко приготувати смачний салат з опеньками і шинкою, оформити і подати

Салат з опеньками і шинкою

Салат – унікальна закуска, яка може складатися з самих різних інгредієнтів.

Салати бувають легкими і поживними, простими і незвичайними, зі свіжих продуктів та продуктів, що пройшли термічну обробку.

Але особливо популярні салати, до складу яких входять м’ясні вироби і гриби.

Одним з простих у приготуванні і, безсумнівно, найбільш смачних, є салат з опеньками і шинкою. Основною перевагою даних продуктів є їх цілорічна доступність і відносно невисока ціна.

Салат з опеньками і шинкою – загальні принципи приготування

Шинка для приготування салату може бути курячої, яловичої, свинячої – це не принципово, якщо того не вимагає рецепт. Якоїсь особливої підготовки даний інгредієнт не вимагає, шинку слід дістати з оболонки і нарізати соломкою, кубиками, брусочками або просто натерти.

Опеньки можуть бути свіжими, замороженими, маринованими. Свіжі та заморожені опеньки потребують обжарювання. Попередньо варити їх не потрібно. Для надання особливого аромату разом з грибами обсмажують подрібнену цибулю. Мариновані опеньки досить дістати з банки, іншої підготовки для них не потрібно.

У салати з опеньками і шинкою додають свіжі або варені овочі, зелень, салатні листя, гриби, яйця, горіхи, сир. Такий вид салату може бути змішаним або слоенным. Викладають його або в загальне блюдо, або в порційні тарілки. Заправляють переважно майонезом або сумішшю лимонного соку з гірчицею, оливковою олією.