Хліб з курячого фаршу – відмінна заміна ковбасі! Готуємо натуральний хліб з курячого фаршу з яйцями, різними овочами і беконом

Хліб з фаршу може витіснити звичну ковбасу, шинку та інші натуральні продукти. Ця прекрасна альтернатива для бутербродів, його можна подавати на м’ясній тарілці і використовувати в якості самостійної закуски. При цьому готується все нереально просто, виходить дешево і завжди виходить смачно.

Хліб з курячого фаршу – відмінна заміна ковбасі! Готуємо натуральний хліб з курячого фаршу з яйцями, різними овочами і беконом

Хліб з курячого фаршу – загальні принципи приготування

Курячий фарш можна купити або зробити самостійно. З грудки виходить дієтичне і суховатое блюдо. З інших частин (стегон, гомілок) хліб ніжною, соковитою, але і його жирність значно вище. Який продукт взяти – справа особистого смаку, якщо інше не вказано в рецептурі. Для приготування хліба додатково знадобляться яйця, вони є практично в кожному варіанті, допомагають з’єднати інгредієнти і скріпити, іноді використовуються для начинки.

Які продукти додають ще:

· білий хліб, батон, панірувальні сухарі;

· сир;

· різні овочі;

· гриби;

· бекон, сало, різні види м’яса.

Звичайно, все залежить від вибраного рецепту. Іноді якісь продукти закладаються всередину хліба, як начинка. Виходить своєрідний курячий рулет або пиріг.

Випікати такий хліб бажано в подовжених формах з високими бортиками. Але якщо нічого такого немає, то беремо іншу посудину. Час приготування курячого фаршу рідко перевищує годину, температура в більшості рецептів 180-200 градусів.