Пшоняна каша з гарбузом

Пшоняна каша з гарбузом – правильне харчування це смачно! Рецепти пшоняної каші з гарбузом в горщиках, мультиварці та духовці

Пшоняна каша з гарбузом

Пшоняна каша з гарбузом – це відмінний варіант для сніданку. Вітаміни і корисні речовини, які містяться в цьому блюді, подарують вам заряд енергії на весь день.

Пшоняна каша з гарбузом – основні принципи приготування

Готувати пшеничну кашу з гарбузом можна традиційним способом – на плиті, але особливо смачною вона виходить в горщиках, духовці або мультиварці.

Пшоняну крупу промити до прозорої води. Щоб скоротити час приготування, її можна замочити на кілька годин у чистій воді.

Пшоно має специфічний запах і смак, тому багато хто не люблять готувати цю корисну крупу. Щоб від нього позбутися, пшоно заливають кип’яченою водою, ставлять на плиту і доводять до кипіння. Потім цю воду зливають і промивають крупу ще раз.

Гарбуз розрізають, видаляють насіння, волокна і зрізають шкірку. М’якоть овоча подрібнюють маленькими скибочками і відварюють в окремому посуді до напівготовності. Потім пшоно з’єднують з гарбузом, додають цукор і інші інгредієнти. Якщо є необхідність, доливають молока або води. Кашу готують ще десять хвилин.

У страву додають прянощі, курагу, свіжі фрукти, родзинки або ягоди.