Крем для торта в домашніх умовах

Масляні, вершкові і заварні варіації кремів для торта в домашніх умовах. Готуємо швидко і просто крему для домашніх тортів

Крем для торта в домашніх умовах

Хто ж не любить домашні солодощі?

Бабусині пироги, тетушкины пряники, мамині повітряні торти.

А як чудово, якщо залишилося трохи крему і дозволено його з’їсти просто так, оббираючи пальцем з каструльки!

Не біда, що домашні торти часом не такі раскрасивые, як куповані, зате до чого смачними кремами можуть похвалитися домашні кондитери!

Крем для торта вдома можна приготувати з жирних вершків, сметани, солодковершкового масла або з його додаванням яєчних білків або молока.

Для приготування крему можна брати незбиране згущене молоко, яке також може бути і вареним.

В залежності від основного продукту і способу приготування крем для торта буває:

• білковим;

• масляним;

• вершковим;

• сметанним;

• заварним.

Масляні, вершкові і білкові креми вважаються універсальними, так як такими кремами не тільки промащують коржі, але і прикрашають торти.

Крем сметанний і заварний використовуються в основному для начинки торта, але, якщо такими кремами покривають його поверхню, то обов’язково зверху посипають обсмаженими, а потім подрібненим мигдалем або волоським горіхом, або крихтою, приготовленої з уламків і обрізків коржів.

Заварний крем ідеально просочує не тільки ніжні бісквітні і медові коржі, він, як жоден інший, підходить для промазування коржів випечених з листкового тіста. Яскравий тому приклад – всіма улюблений з дитинства «Наполеон».

В залежності від виду крему, а також способу його приготування крім основних продуктів він може містити загусник у вигляді пшеничного борошна.

Смак домашніх кремів покращують подрібненими горіхами, мармеладом, шматочками фруктів, все залежить від бажання і смаку.

Ароматизувати крем можна спеціальними есенціями, ванільним порошком (або цукром), коньяками або десертними винами, які додають в процесі збивання.

Різних кольорів крему, який буде використаний для прикраси, можна домогтися, вмішуючи в неї різні харчові барвники, які використовуються також і на виробництві. Такі барвники є у вільному продажу, але все ж краще їх замінити природними.

Дрібно натерта цедра лимона або сік моркви, дозволяє отримати жовтий колір крему.

Червоне фарбування вийде, якщо в крем влити трохи гранатового, вишневого або бурякового соку.

Змішуючи червоні і жовті природні барвники, можна домогтися оранжевого кольору.

Гарного зеленого кольору досягають, додаючи сік щавлю або шпинату.

Розчинений у воді палений цукор-пісок або міцно заварений розчинну каву, забарвлять крем в коричневий колір.