Як чистити баклажани

Потрібно чистити баклажани перед готуванням? Як треба чистити баклажани, щоб смак перевершував всі очікування!

Як чистити баклажани

Для кожного початківця кухаря готування, як гра в лотерею: ніколи не можна з упевненістю сказати, що страва вийде смачним, адже існують продукти, смак яких можна зіпсувати просто вибором неправильного способу попередньої обробки.

Саме тому багатьох кулінарів-початківців самий звичайний баклажан вводить в ступор.

Потрібно чистити баклажани? Як треба чистити баклажани?

Що можна з них приготувати? Всі ці питання не дають спокою дебютантам на терені готування.

Потрібно чистити баклажани або їх залишають з шкіркою?

Дивно, але відповідь на це питання собі повинен дати кожна людина самостійно. Баклажани зовсім не обов’язково чистити. Це роблять для того, щоб зменшити гіркоту у страві, так як у складі шкірки баклажанів дуже багато пряних і гірких речовин. Крім того, є ще один спосіб прибрати гіркоту з продукту – просто замочити нарізані шматочки в солоному розчині.

Перший варіант набагато легше, ніж другий, і займає менше часу. Саме тому більшість людей просто зчищають шкірку з овочів, замість того, щоб замочувати його. Іноді для приготування страв доводиться зводити гіркота до мінімуму, а для цього необхідно вирізати насіння баклажана, якщо він перезрів. На щастя, це рідкісні випадки: якщо баклажан свіжий, то його насіння не мають занадто вираженим пряним смаком, тому їх можна залишати всередині.

Якщо ви не звикли до занадто пряним і гірким страв, вам рекомендується очищати від шкірки баклажани перед готуванням або нарізати їх дисками і смажити з шкіркою, однак перед подачею знімати шкірку з вже готових баклажанів. Якщо ж ваша мета – ніжне рагу або ікра, то перед приготуванням очистіть овочі.