Молочний суп з вермішеллю

Прості і авторські рецепти молочного супу з вермішеллю і не тільки

Молочний суп з вермішеллю

Молочні супи традиційно готують дітям, хоча і багато дорослі не проти поласувати «привітом з дитинства».

Супи варяться без м’яса і молоко в їх складі покликане підвищити густину і ситність страви.

Більшість рецептів готується дуже швидко, виняток становитиме хіба що суп на топленому молоці, та й то лише у випадку, якщо ви вирішите витопити його самі.

Молочний суп з вермішеллю – загальні принципи приготування

• Молочні супи з вермішеллю можна готувати не тільки на цільному, розведеному у воді коров’ячому молоці, але і топленому, яке можна придбати в магазині або витопити в домашніх умовах.

• Вибираючи молоко, зверніть увагу на його жирність. Чим воно жирніше, тим калорійніше вийде суп.

• Жирне покупне, а тим більше домашнє молоко завжди потрібно розбавляти, особливо для приготування дитячих супів.

• Вермішель краще всього набувати виготовлену з борошна твердих пшеничних сортів. Такі макаронні вироби не розварюються під час приготування, супи не перетворюються в кашу.

• Молочні супи з вермішеллю по своїй консистенції повинні бути досить рідкими. Тому додавати в них макаронних виробів потрібно рівно стільки, скільки рекомендовано в рецепті. Можна покласти менше, але ніяк не більше, вермішель сильно збільшується, «розбухає», в рідині. Найбільш слушно кількість вермішелі для супу – півсклянки (двухсотграммового) на літр молока.

• Є чимало рецептів приготування молочного супу з вермішеллю, всі вони розрізняються не тільки інгредієнтами, але і способами приготування. Але, незважаючи на це, є одне загальне правило приготування – вермішель опускається тільки в киплячу рідину і при доведенні до готовності, періодично перемішується, щоб вермишеленки не злипалися між собою і не збивалися в грудки.