Маринад для оселедця домашнього приготування

Маринад для оселедця домашнього приготування – як зробити з оселедця шедевр? Маринад для оселедця домашнього приготування: з оцтом, гірчицею, майонезом, томатом, горілкою

Маринад для оселедця домашнього приготування

Маринований оселедець – це універсальне блюдо, яке буде доречним як на скромному сімейному вечері, так і на святковому застіллі.

Сьогодні існує маса рецептів маринадів для приготування маринованої оселедця.

Можна зробити її пряної, малосольною або пікантною.

Маринад для оселедця домашнього приготування – основні принципи приготування

Можна, звичайно, придбати вже готову мариновану оселедець в магазині. Але повірте, оселедець домашнього приготування не йде ні в яке порівняння з покупної.

Оселедець маринують двома способами: в рідкому і сухому маринаді.

Перше що потрібно зробити – правильно вибрати оселедець. При виборі оселедця зверніть увагу на зовнішній вигляд риби. На ній не повинно бути ніяких коричневих або жовтих плям.

Важливу роль відіграє і розморожування оселедця. Не розморожуйте рибу в мікрохвильовці або гарячій воді. Залиште оселедець в холодильнику або при кімнатній температурі до повного розморожування.

Потім у риби відрізають голови і хвости, потрошать, і ретельно промивають під струменем води. Оселедець маринують цілком, нарізавши шматочками або розбивши рибу на філе.

Маринад для оселедця може бути холодним або гарячим. Інгредієнти, згідно з рецептурою, змішують до однорідності і заливають отриманим маринадом рибу. Перемішують і залишають на добу, щоб оселедець просочилася смаком і ароматами маринаду.

Додаючи в маринад різні спеції, ви можете змінювати смак оселедця на свій розсуд.

При маринуванні сухим способом, рибу натирають сумішшю солі і спецій і залишають на деякий час.