Малосольна горбуша «під сьомгу»

Малосольна горбуша «під сьомгу» – бюджетна закуска з королівським смаком. Рецепти та особливості малосольної горбуші «під сьомгу»

Малосольна горбуша «під сьомгу»

Можна посолити горбушу, а отримати малосольну сьомгу? Звичайно! Якщо зробити все згідно з рецептом, а головне – не перетримати рибку. Є маса всіляких способів приготування малосольною горбуші «під сьомгу», які дозволяють з бюджетної рибки отримати королівську закуску, чудовий інгредієнт для бутербродів, салатів, святкових та повсякденних закусок. Приготуємо?

Малосольна горбуша «під сьомгу» – загальні принципи приготування

Для хорошої малосольною горбуші «під сьомгу» потрібно придбати якісну рибку. М’якоть повинна бути щільною, рівномірного кольору, без яскравих плям неприродних відтінків. Якщо купується свіжа риба (не колишня заморожування), то при натиску на поверхню, ямка повинна швидко відновлюватися. Якщо рибка з головою, то зверніть увагу на очі. Вони повинні бути прозорими, ні в якому разі не каламутними або кров’яними.

Загальний принцип приготування малосольною горбуші:

1. Риба обробляється на філе. Цілком горбушу не солять, посол вийде міцним. Філе можна зробити з шкірою або без неї. Можна нарізати на шматки різного розміру. Залежить від рецепту.

2. Готуються спеції. Для сухого способу вони просто змішуються, для мокрого приготування робиться розсіл.

3. Рибка обробляється спеціями або заливають розсолом. Витримується необхідний час.

4. Горбуша витирається або промивається, використовується за призначенням.

Час засолювання, зазначене в рецептах приблизне. Воно може коливатися в більшу або меншу сторону в залежності від розміру шматочків, температури продукту, приміщення і смакових уподобань. Щоб не помилитися, можна час від часу пробувати творіння на смак.