Квасоля в горщиках

Квасоля в горщиках – чемпіонське блюдо! Рецепти різної квасолі в горщиках: з м’ясом, овочами, грибами

Квасоля в горщиках

У горщиках все смачніше! Навіть з простої квасолі можна приготувати чудові страви. Такі, як їдять справжні чемпіони. Цей мега корисний продукт має бути на столі. Давайте приготуємо його гідно! Тут зібрані самі класні рецепти з квасолі в горщиках з м’ясом, овочами, грибами і багато інших.

Квасоля в горщиках – загальні принципи приготування

Квасоля буває різна: біла, червона, чорна, бобова або стручкова. Також продукт може бути сухим, відварною, ніж консервованим або замороженим. І всі ці види квасолі можна приготувати в горщиках. Страва вийде ситне, ароматне і завжди буде різним! Все залежить від обраних додаткових інгредієнтів.

З чим готують квасоля:

• м’ясні продукти, птиця;

• гриби;

• овочі.

Ці інгредієнти можуть відразу укладатися в горщики разом з готовою квасолею або попередньо обсмажуватися на сковороді. В якості заливки використовують бульйони, гарячу воду, томатний сік або соус, сметану. В горщики можна додавати сир, який в процесі розплавиться, підсмажиться і покриє блюдо чудовою скоринкою.

Готують горщики тільки в духовці. Оптимальна температура 180-200 градусів. Час залежить від входять у страву інгредієнтів. Найдовше готуються страви з яловичиною та свининою. Найшвидшими виходять овочеві горщики, з куркою, печінкою.