Квас з чорного хліба

Квас з чорного хліба – темний, сильний, освіжаючий! Рецепт квасу на чорному хлібі без дріжджів

Квас з чорного хліба

Квас з чорного хліба – чудовий засіб втамування спраги! Рецепти, тонкощі і секрети приготування поживного та здорового напою – квасу на чорному хлібі

Квас – напій, прохолодний в літню спеку, від якого просто неможливо відірватися. Ще до нашої ери єгиптяни готували ласощі, схоже за своїм складом на сучасний квас. Вважалося, що воно володіє цілющими властивостями і ефективно лікує багато захворювань. Але все ж батьківщиною квасу воістину вважається Росія. На Русі квас зізнавався напоєм, вживаним повсюдно і щодня. А його наявність в будинку символізувало благополуччя і щастя.

Квас по праву вважається цілющим продуктом. Відомо величезна кількість корисних властивостей чорного хліба, на основі якої він готується. І підтверджені вони не тільки людьми, що стежать за своєю вагою, харчуванням і здоров’ям, але і медиками з дієтологами. Житній хліб допомагає очищенню шлунково-кишкового тракту, виводить з організму шкідливі токсичні речовини, містить вітаміни групи B, мінерали та амінокислоти, багатий магнієм і залізом, сприяє виведенню холестерину, зміцненню судин і підвищенню гемоглобіну.

Квас – ласощі, одночасно дарує відчуття ситості і легкості! Квас з чорного хліба у домашніх умовах приготувати дуже легко. За смаком він, повірте, не буде поступатися тому, що раніше розливали в бочках.