Курячий суп з рисом

Курячий суп з рисом – користь у кожній ложці. Рецепти курячого супу з рисом: дієтичні, дитячі, вітамінні, повсякденні

Курячий суп з рисом

Супи з курки з рисовою крупою – основа дієтичного харчування при безлічі порушень роботи травної системи, але вони так люблять в нашій країні, що рідко яка господиня не зберігає у своїй «скарбничці» пару – іншу подібних рецептів.

Дуже вигідні, якщо доводиться економити кошти, і дуже гарні для людей ведучих активний спосіб життя.

В курячому супі з рисом, особливо якщо є можливість приготувати його з домашньої птиці і присмачити домашнім маслом і зеленню, досить практично всіх необхідних для повноцінного харчування компонентів.

Курячий суп з рисом – загальні принципи приготування

• Курячі супи з рису готують з курячого бульйону, а рис додають вже в процесі варіння. Для бульйону можна використовувати як цілісну тушку птиці, так і будь-яку її частину і навіть фрикадельки з курячого фаршу.

• Спосіб приготування таких супів в основному однаковий. У гарячий, краще киплячий бульйон закладають в певній послідовності, приготовані продукти, свіжі або пасеровані овочі. Черговість залежить від часу варіння кожного інгредієнта.

• Овочі нарізають соломкою, кружальцями, кубиками різної величини або за допомогою спеціального ножа для різання овочів красивими фігурними брусочками. Все залежить від виду супу.

• Курку для бульйону беруть покупну або домашню. Бульйони з домашньої птиці виходять більш насиченими, з ароматним наваром і приємним жовтим кольором. З покупної перед приготуванням шкірку краще зняти, а на домашній залишити.

• Підготовлене м’ясо птиці обов’язково ретельно промити, кілька разів проточною водою, видаляючи з шкіри залишки пір’я, легені та нирки з тушки також слід виймати.

• У виборі рису варто зупинитися на среднезерном. Такий рис не йде на гарніри, він надає страві непотрібну в’язкість, а для таких супчиків в самий раз. Майте на увазі, що білосніжним рис стає після обробки (шліфування), після якої він вже втратив практично всі корисні складові.

• Перед приготуванням рис, особливо ваговий, перебирають, видаляючи всі небілого кольору – сміття, зіпсовані зернятка, випадково потрапила лушпиння, ретельно промивають, зливаючи воду по кілька разів, поки вона не стане прозорою і замочують. Злийте воду після того, як рис набубнявіє, промийте і трохи просушіть зернятка. У процесі замочування рис вбирає в себе вологу, отже, звариться швидше, також поліпшується колір самого рису.